Bardzo dobry zespół ze stolicy – „Made in Warsaw” grał na Rynku w Grudziądzu legendarne hity grupy „Deep Purple”! (Zdjęcia, wideo)

Koncert w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście rozruszał publiczność, także w kawiarenkach plenerowych i na balkonach. Zabawa była niezła.

Okazuje się, że grudziądzanie znają słynne utwory „Deep Purple” i śpiewają wraz z „Made in Warsaw”, który powinien jeszcze wrócić do Grudziądza i zagrać duży koncert nad Wisłą, dla tysięcy fanów… Ten zespół potrafi rozgrzać publikę!

Nie wystraszyły zespołu ani publiczności krople deszczu spadające od czasu do czasu i zapowiadające deszcz. Ale pogoda wytrzymała do samego końca tego udanego koncertu!

TEKST, FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Zespół ze stolicy „Made in Warsaw” brawurowo gra na Rynku w Grudziądzu:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Bardzo dobry zespół ze stolicy – „Made in Warsaw” grał na Rynku w Grudziądzu legendarne hity grupy „Deep Purple”! (Zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu