Bawią się dzieci! To ich święto (program imprez, zdjęcia)

  • Na Osadzie Grud była popisowa jazda w skateparku (zobaczcie galerię). 1 czerwca o godz. 11 na Rynku – impreza z Radiem ZET. Oby pogoda dopisała!

Dziś na osadzie Grud dzieci i młodzież dawały popis jazdy na hulajnodze i deskorolce.

 W Skateparku na Osadzie Grud odbył się Deskorolkowy Dzień Dziecka z nauką zasad jazdy. 

W Lisich Kątach 29 maja (niedziela) od godz. 12 do 17 Aeroklub Nadwiślański przygotował plenerową imprezę i atrakcje dla najmłodszych: animacje, konkursy, dmuchańce, bańki mydlane. Miejsca jest sporo, więc zabawa powinna się udać. Nie tylko dla małych miłośników lotnictwa, a także dla tych dużych, przewidziano w niedzielę możliwość wykupienia vouchera (po promocyjnej cenie) na lot zapoznawczy szybowcem lub samolotem. 

FOT. AEROKLUB NADWIŚLAŃSKI

„Dzień Dziecka od A do Z z Radio ZET

– to blok imprez dla najmłodszych na Rynku Głównym w Grudziądzu – 1 czerwca (środa) od godz. 11 do 15. Bawić się z dziećmi będą postacie z popularnych filmów animowanych, m.in. Pies Pluto i Myszka Miki. Przewidziane są ciekawe atrakcje i konkursy. Działać będzie strefa z balonami od Radia Zet, muzyczne karaoke, fotobudka czy symulator deski.

https://www.youtube.com/watch?v=Ck6du7GVuyA

Można wygrać hulajnogę!

W specjalnie przygotowanych konkursach „ZET-ki” dzieci będą mogły wygrać wiele wspaniałych nagród, m.in. hulajnogi elektryczne oraz zestawy sportowe.

Ekipa Radia Zet rozda dzieciom kowbojskie kapelusze i wszyscy wspólnie  spróbują pobić rekord największej liczby kowbojów na jednej imprezie.

Piraci  w niedzielę, przy teatrze

 CK Teatr przygotował na Dzień Dziecka zabawy w klimacie pirackim. 29 maja (niedziela) happening „Ahoj Przygodo” z bogatym programem, w którym między innymi przewidziano: budowanie tratwy z butelek PET, tworzenie własnych statków i czapek pirackich, gra w kości oraz przeciąganie liny. Początek o godz. 11. Wstęp bezpłatny.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

W skateparku na osadzie Grud można było śmigać na hulajnogach i deskorolkach.

Instruktor podpowiadał, jak efektownie i bezpiecznie jeździć na deskorolce.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Bawią się dzieci! To ich święto (program imprez, zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu