Bawią się dzieci! To ich święto (program imprez, zdjęcia)

  • Na Osadzie Grud była popisowa jazda w skateparku (zobaczcie galerię). 1 czerwca o godz. 11 na Rynku – impreza z Radiem ZET. Oby pogoda dopisała!

Dziś na osadzie Grud dzieci i młodzież dawały popis jazdy na hulajnodze i deskorolce.

 W Skateparku na Osadzie Grud odbył się Deskorolkowy Dzień Dziecka z nauką zasad jazdy. 

W Lisich Kątach 29 maja (niedziela) od godz. 12 do 17 Aeroklub Nadwiślański przygotował plenerową imprezę i atrakcje dla najmłodszych: animacje, konkursy, dmuchańce, bańki mydlane. Miejsca jest sporo, więc zabawa powinna się udać. Nie tylko dla małych miłośników lotnictwa, a także dla tych dużych, przewidziano w niedzielę możliwość wykupienia vouchera (po promocyjnej cenie) na lot zapoznawczy szybowcem lub samolotem. 

FOT. AEROKLUB NADWIŚLAŃSKI

„Dzień Dziecka od A do Z z Radio ZET

– to blok imprez dla najmłodszych na Rynku Głównym w Grudziądzu – 1 czerwca (środa) od godz. 11 do 15. Bawić się z dziećmi będą postacie z popularnych filmów animowanych, m.in. Pies Pluto i Myszka Miki. Przewidziane są ciekawe atrakcje i konkursy. Działać będzie strefa z balonami od Radia Zet, muzyczne karaoke, fotobudka czy symulator deski.

https://www.youtube.com/watch?v=Ck6du7GVuyA

Można wygrać hulajnogę!

W specjalnie przygotowanych konkursach „ZET-ki” dzieci będą mogły wygrać wiele wspaniałych nagród, m.in. hulajnogi elektryczne oraz zestawy sportowe.

Ekipa Radia Zet rozda dzieciom kowbojskie kapelusze i wszyscy wspólnie  spróbują pobić rekord największej liczby kowbojów na jednej imprezie.

Piraci  w niedzielę, przy teatrze

 CK Teatr przygotował na Dzień Dziecka zabawy w klimacie pirackim. 29 maja (niedziela) happening „Ahoj Przygodo” z bogatym programem, w którym między innymi przewidziano: budowanie tratwy z butelek PET, tworzenie własnych statków i czapek pirackich, gra w kości oraz przeciąganie liny. Początek o godz. 11. Wstęp bezpłatny.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

W skateparku na osadzie Grud można było śmigać na hulajnogach i deskorolkach.

Instruktor podpowiadał, jak efektownie i bezpiecznie jeździć na deskorolce.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Bawią się dzieci! To ich święto (program imprez, zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu