Powrócą lata dwudzieste, lata trzydzieste… Dobra muzyka swingowa zabrzmi na Rynku. W sobotę wystąpi Twenties Jazz Band

Festiwal Lato na Starym Mieście trwa! W sobotę (23 lipca) na Rynku w Grudziądzu wystąpi kwintet Twenties Jazz Band.

Tym razem sceną zawładnie dobry jazz i swing. Twenties Jazz Band to klasyczny kwintet jazzowy wzbogacony o wokalistkę. Repertuar wykonywany przez muzyków to przede wszystkim popularne swingi lat 20. i 30. w aranżacjach opracowanych na bogaty skład instrumentalny.

Program koncertu przeniesie słuchaczy za ocean, w świat zadymionych lokali i swingowych potańcówek w latach prohibicji. Nie zabraknie też znanych, polskich piosenek takich jak „Na pierwszy znak”, czy „W małym kinie” – nawiązującej do okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Zespół występuje w składzie: Bartosz Haliniak – saksofon, Dominik Haliniak – trąbka, Jan Kulpa – kontrabas, Sara Kosętka – fortepian, Łukasz Gorczyński – perkusja, Marta Haliniak – śpiew, prowadzenie.

Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny. W razie niepogody koncert zostanie przeniesiony do Klubu Akcent.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Powrócą lata dwudzieste, lata trzydzieste… Dobra muzyka swingowa zabrzmi na Rynku. W sobotę wystąpi Twenties Jazz Band

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu