Drużyna Zespołu Szkół Technicznych z Grudziądza wygrała Predator Games i zdobyła 25 tysięcy zł. dla szkoły! (zdjęcia)

– Pojechaliśmy po zwycięstwo i wygraliśmy Predator Games! Pozyskaliśmy 25 000 zł. dla szkoły dzięki wszystkim zawodnikom Predator Games z ZST Grudziądz, a szczególnie dzięki zespołowi Rocket Ligue – cieszą się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych, którzy nie mają sobie równych!

W finale – w wirtualnym świecie – zmierzyli się z XXVIII Liceum Ogólnokształcącym im. W. Bednarskiego z Krakowa. Wygrali.

Znakomity team ZST Grudziądz to: Oliwier Bogalecki, Artur Thom, Jakub Kozłowski i Mateusz Tomaszewski.  

FOT. ZST GRUDZIĄDZ

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Drużyna Zespołu Szkół Technicznych z Grudziądza wygrała Predator Games i zdobyła 25 tysięcy zł. dla szkoły! (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu