Dwa dni w teatrze, z portugalską muzyką fado. Piąty festiwal to już historia…

Po raz piąty w Grudziądzu odbył się Festiwal Fado. Tym razem w teatrze. Portugalska, nastrojowa muzyka ma w naszym mieście wielu miłośników.

Grudziądz gościł wykonawców muzyki fado. Przez dwa wieczory teatr rozbrzmiewał portugalskimi rytmami. Na scenie teatru, pierwszego dnia zaplanowano występy takich wykonawców jak:  Maria Emilia, Rodrigo Costa Felix,  Cuca Roseta, Marcelo Rebelo da Costa, Ricardo Ribeiro, a drugiego dnia:  Dorota Miśkiewicz, Magdalena Lechowska, Poema Flamenco.

Tradycyjnie, Festiwal Fado poprowadził Marcin Kydryński.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dwa dni w teatrze, z portugalską muzyką fado. Piąty festiwal to już historia…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu