Festiwal Muzycznych Legend rozpocznie Ariana Grande Tribute Hariana a zakończy Abba Gold. Bawimy się nad Wisłą 11-12 czerwca!

Dwa wieczory, siedem prezentacji. Festiwal Muzycznych Legend czeka grudziądzan 11 i 12 czerwca. Na Błoniach Nadwiślańskich wystąpią znane, popularne zespoły i wokaliści (także „sobowtóry”, naśladujące słynne gwiazdy). Wstęp wolny.

Ariana Grande Tribute Hariana – to propozycja na otwarcie festiwalu, na Błoniach Nadwiślańskich.

Festiwal Muzycznych Legend to prezentacja zespołów i solistów wiernie kopiujących słynnych wykonawców, dobrze się przy tym bawiąc. Proponuje publiczności – obok występów legend polskiej sceny przewiduje prezentację tzw. tribute acts czy solistów i zespołów doskonale wykonujących przeboje wybranej gwiazdy, wcielając się w jej rolę – niczym sobowtór. Powrócą więc stare, dobrze znane hity w wykonaniu wiernym pierwowzorom, przy których można się znakomicie bawić.

W sobotę (11 czerwca):

O godz. 17.00 rozpocznie występ Ariana Grande Tribute  Hariana, o godz. 18.20 – Sara James, o godz. 19.40 – Kombii, a o godz. 21.30 – UK Pink Floyd Experience.

W niedzielę (12 czerwca):

O godz. 18.00 – początek koncertu Dua Lipa Tribute Do It Like Dua, o godz. 19.10 – Ed Sheeran Experience, a na zakończenie muzycznego wieczoru, o godz. 20.45 – Abba Gold.

Wstęp na Festiwal Muzycznych Legend jest bezpłatny.

Pamiętajmy też o atrakcjach Jarmarku Spichrzowego. W różnych miejscach Starówki, różne wydarzenia, każdy może coś wybrać dla siebie.

(marz)

Sarę James znamy z programu telewizyjnego The Voice Kids Poland.
Koncert COMBII rozpocznie się w sobotę o godz. 19.40.
UK Pink Floyd Experience wkroczy na scenę nadwiślańską w sobotę o godz. 21.30.
Dua Lipa Tribute Do IT Like Dua – to koncert, który rozpocznie niedzielne, festiwalowe prezentacje (godz. 18.00)
Ed Sheeran Experience – wystąpi o godz. 19.10 w niedzielę.
Na zakończenie Festiwalu Muzycznych Legend w niedzielę – Abba Gold o godz. 20.45.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Festiwal Muzycznych Legend rozpocznie Ariana Grande Tribute Hariana a zakończy Abba Gold. Bawimy się nad Wisłą 11-12 czerwca!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu