Grudziądzanie kolędowali na Rynku z Magdą Steczkowską, która była pod wrażeniem uroku miasta (zdjęcia)

Magda Steczkowska w sobotę śpiewała kolędy i pastorałki, ale najpierw wyraziła zachwyt Grudziądzem: – Macie piękny Rynek i urokliwe pobliskie uliczki!

W sobotni wieczór, podczas Jarmarku św. Mikołaja na Rynku wokalistka Magda Steczkowska pojawiła się na scenie wraz z akompaniatorem. Zanim wciągnęła publiczność do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, powiedziała: – Na pewno byłam już w Grudziądzu, choć nie pamiętam, kiedy. Dziś jednak przespacerowałam się uliczkami Starówki i muszę wam powiedzieć, że macie tu pięknie!

Później Magda Steczkowska śpiewała razem z grudziądzanami kolędy.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Zobaczcie zdjęcia z tego koncertu:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzanie kolędowali na Rynku z Magdą Steczkowską, która była pod wrażeniem uroku miasta (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu