Jedna z najładniejszych kamienic w centrum Grudziądza – u zbiegu al. 23 Stycznia i Rybackiej należała do słynnych Korzeniewskich… (zdjęcia)

Dom Towarowy przy Rynku Głównym w Grudziądzu należał do rodziny Korzeniewskich. W kamienicy tej działał przed laty Klub Międzynarodowej Prasy i Książki. Grudziądzanie podpowiadają, że także ta urokliwa kamienica u zbiegu al. 23 Stycznia i Rybackiej należała kiedyś do Korzeniewskich. Ładnie odnowiona jest ozdobą centrum miasta. Pięknie prezentowała się w zimowej szacie…

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jedna z najładniejszych kamienic w centrum Grudziądza – u zbiegu al. 23 Stycznia i Rybackiej należała do słynnych Korzeniewskich… (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu