Koncert LANBERRY grudziądzanie wspominają bardzo dobrze. Zabrzmiały m.in. hity „Podpalimy świat”, „Dzięki, że jesteś”, „Ostatni most” (zdjęcia)

Jedna z najlepszych polskich wokalistek młodego pokolenia, songwriterka, jurorka The Voice of Poland potwierdziła, że ma znakomity głos i śpiewa ambitne piosenki z dobrą muzyką i tekstem.

Na scenie w Grudziądzu koncert dała Lanberry – podczas Jarmarku Spichrzowego na 733. urodziny miasta.

Lanberry współtworzyła hity, z którymi Roksy Węgiel i Viki Gabor wygrały festiwal Eurowizji.

„Tylko tańczę” to jeden z jej przebojów. Publiczność śpiewała na nadwiślańskich błoniach razem z Lanberry: „ …Ja tylko tutaj tańczę, nie zostanę tu na zawsze. Dobrze bawię się, póki robię to co chcę.”

Tekst, fot i wideo: Maryla Rzeszut

Tak schodzili się fani na koncerty na nadwiślańskich błoniach.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert LANBERRY grudziądzanie wspominają bardzo dobrze. Zabrzmiały m.in. hity „Podpalimy świat”, „Dzięki, że jesteś”, „Ostatni most” (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu