Modernizacja ul. Toruńskiej zmierza do końca, choć nie tak szybko, jak byśmy chcieli (zdjęcia)

Wizyta prezydenta Grudziądza na placu budowy mobilizuje wykonawców do przyspieszenia prac. Nawierzchnia i torowisko na ulicy Toruńskiej od strony Rowu Hermana już są w dużej części gotowe. Od strony al. 23 Stycznia jeszcze jest sporo roboty.  

Nawierzchnia i torowisko w tej części ul. Toruńskiej są ułożone. Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski sprawdza, jak przebiega modernizacja.

Zwłaszcza mieszkańcy ulicy Toruńskiej (i handlowcy oraz przedsiębiorcy prowadzący tam swój biznes) są już umęczeni modernizacją torowiska i niecierpliwie wyczekują zakończenia robót.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza sprawdził dziś, jak przebiegają roboty na odcinku ul. Toruńskiej. Była też Sylwia Łazarczyk, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich.

– Dziś ponownie odwiedziłem największą drogową inwestycję, czyli modernizację sieci tramwajowej. Zweryfikowałem, na jakim etapie zaawansowania są roboty. Prace postępują, choć zdaję sobie sprawę, że ich tempo nie zawsze jest zadowalające – przyznał prezydent Maciej Glamowski. – To bardzo trudna inwestycja, a sprawy nie ułatwia ogólna sytuacja geopolityczna i związane z tym problemy z wykonawcami. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by ten remont dobiegł końca jak najszybciej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Modernizacja ul. Toruńskiej zmierza do końca, choć nie tak szybko, jak byśmy chcieli (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu