Na urodziny panu Edmundowi Chylińskiemu trzeba śpiewać „Dwieście lat!” Bo sto lat właśnie mu „stuknęło”  

Grudziądzanin Edmund Chyliński obchodzi setne urodziny! Z tej okazji życzenia dalszych, pomyślnych lat w zdrowiu życzył jubilatowi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Edmund Chyliński przyjmuje życzenia i kwiaty od Macieja Glamowskiego, prezydenta Grudziądza.

Dożyć tak szacownego wieku to jest coś! Nie każdemu jest dane. Edmund Chyliński obchodzący właśnie tak piękny jubileusz przyjął w domu prezydenta Grudziądza, Macieja Glamowskiego, który przyszedł z kwiatami i gratulacjami.

 – W tę piękną rocznicę życzyłem Jubilatowi dalszych lat w zdrowiu, wytrwałości, pomyślności oraz samych życzliwych osób dookoła – informuje Maciej Glamowski. – Bardzo się cieszę z tego spotkania i możliwości osobistego złożenia życzeń, przekazania listu gratulacyjnego oraz chwili rozmowy.

Edmund Chyliński odbiera list gratulacyjny od prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na urodziny panu Edmundowi Chylińskiemu trzeba śpiewać „Dwieście lat!” Bo sto lat właśnie mu „stuknęło”  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu