Teatr zaprasza! Najpiękniejsze arie już w sobotę przy Flisaku. Wystąpią: Anna Nykonova, Zbigniew Kulwicki i Nazarii Kachala (wideo)

Na nadwiślańskim placu przy fontannie Flisaka zabrzmią najbardziej znane arie operowe i operetkowe, pieśni neapolitańskie i utwory musicalowe. Koncert w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście rozpocznie się 30 lipca o godz. 19.00.

Zbigniew Kulwicki (baryton) wystąpi w sobotę, 30 lipca o godz. 19.00 podczas koncertu operowo-operetkowego. FOT. MARYLA RZESZUT

CK Teatr w Grudziądzu przygotował dla melomanów interesujący, plenerowy koncert. To kolejna odsłona festiwalu Lato na Starym Mieście. Śpiewać będą: Zbigniew Kulwicki – baryton, Anna Nykonova – mezzosopran, Nazarii Kachala – tenor. Akompaniament na fortepianie – Emilia Grażyńska-Stefanowicz.

Jak śpiewa Zbigniew Kulwicki? Posłuchajcie utworu wykonanego w maju na scenie teatru w Grudziądzu:

Zbigniew Kulwicki (baryton) w utworze „Pan Thenardier” z musicalu „Nędznicy”. Scena teatru w Grudziądzu. WIDEO: MARYLA RZESZUT

Muzyczna podróż przez klasykę opery i operetki oraz musicalu z pewnością spodoba się grudziądzanom. Co roku tego rodzaju koncerty przyciągają liczną publiczność i w sobotę, 30 lipca nie powinno być inaczej.  

Koncert przy fontannie Flisaka na al. Biskupa Chrystiana rozpocznie się w sobotę o godz. 19.00. Wstęp wolny.

W razie niepogody koncert odbędzie się w teatrze.

(marz)

FOT I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Teatr zaprasza! Najpiękniejsze arie już w sobotę przy Flisaku. Wystąpią: Anna Nykonova, Zbigniew Kulwicki i Nazarii Kachala (wideo)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu