Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 laureatami diecezjalnego konkursu. Czytają Biblię i mają dużą wiedzę

Czworo laureatów Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Czytam Pismo Święte” i ich nauczyciela przyjęła w Refektarzu Ratusza Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza.  

Refektarz Ratusza. Czworo laureatów Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Czytam Pismo Święte”, ich nauczyciel i Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza (druga od lewej).

Franciszek Piotrowski, Patrycja Nowicka, Kacper Napora i Gabriela Zemke – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Grudziądzu – to laureaci Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Czytam Pismo Święte”. –  Z wielką radością przyjęłam w Refektarzu Urzędu Miejskiego to wyśmienite grono. Uhonorowałam także nauczyciela ks. Kamila Kurta, który przygotował naszą młodzież do tego niezwykle ambitnego i trudnego konkursu – mówi Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. –  Jest dla mnie źródłem wielkiej radości, że młodzi ludzie pragną zdobywać wiedzę. To dobrze rokuje przyszłości naszego narodu, gdyż dzisiejsza młodzież będzie kiedyś kształtowała także i nasze życie. Zwycięzcom serdecznie gratuluję!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 laureatami diecezjalnego konkursu. Czytają Biblię i mają dużą wiedzę

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu