Nastrojowy blues rozbrzmiewał na Rynku w Grudziądzu. Wystąpił zespół Tortilla czyli artyści – profesjonaliści (zdjęcia)

Festiwal Lato na Starym Mieście trwa. Zespół Tortilla umilił grudziądzanom na Rynku sobotni wieczór. Publiczność (także ta w okolicznych kawiarenkach) nagrodziła zespół brawami a niektórzy skusili się na płyty tej grupy.

Zespół Tortilla koncertuje na grudziądzkim Rynku, w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście.

Budujące jest, że CK Teatr zaprosił na festiwal Lato na Starym Mieście artystów wysokich lotów. Każda impreza jest warta uczestnictwa i tak było tym razem.

To był kolejny koncert z dobrą muzyką, której w letni wieczór przyjemnie było posłuchać. Zabrzmiały znane i mniej znane bluesowe standardy a obie wokalistki śpiewały naprawdę dobrze. Muzycy znani z festiwali Rawa Blues czy Przystanek Woodstock oraz z występów w kraju i za granicą dali profesjonalny koncert. Wystąpili:  Pola – śpiew,  Marta Ulatowska – śpiew, Maurycy Męczekalski – gitara, Tomasz Przymorski – gitara basowa, Jacek Karpowicz – harmonijka ustna, Jarosław Koźbiał– perkusja.

(marz)

FOT MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nastrojowy blues rozbrzmiewał na Rynku w Grudziądzu. Wystąpił zespół Tortilla czyli artyści – profesjonaliści (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu