Obrazy pięknych zabytków i rzeźb w gablotach na przystankach tramwajowych i autobusowych. To był dobry pomysł! (Zdjęcia)

Oswoiliście się już z nowym wyglądem wiat autobusowych i tramwajowych? W gablotach pojawiły się barwne obrazy najciekawszych miejsc w Grudziądzu. I jak jest? Ładniej!

Brama Wodna, rzeźba Mikołaja Kopernika czy ułana i dziewczyny albo fontanna z Flisakiem – znamy te miejsca doskonale.  W oczekiwaniu na tramwaj czy autobus przyjemnie jest popatrzeć na malarskie wersje tych grudziądzkich obiektów. Są także obrazy unoszących się balonów na ogrzane powietrze i najnowszych w mieście tramwajów Moderus Beta.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Wiata z Flisakiem – na przystanku tramwajowym przy al. 23 Stycznia, na którym zatrzymują się obecnie pojazdy wyjeżdżające na trasy lub zjeżdżające w kierunku dworca PKP.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Obrazy pięknych zabytków i rzeźb w gablotach na przystankach tramwajowych i autobusowych. To był dobry pomysł! (Zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu