Ocieplone, odnowione. Efekt coraz lepszy. O ile korzystniej prezentuje się ciąg kamienic przy al. 23 Stycznia w Grudziądzu! (zdjęcia)

Coraz więcej czystych, jasnych elewacji odsłania się w centrum Grudziądza, gdzie postępuje termomodernizacja budynków przy al. 23 Stycznia 52, 54 i 56.

Po termomodernizacji MPGN-owskie budynki przy al. 23 Stycznia w Grudziądzu wyglądają bardzo elegancko. FOT. MARYLA RZESZUT

Inwestycję tę realizuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami.

U zbiegu al. 23 Stycznia i ul. Toruńskiej powstaje Inkubator Przedsiębiorczości, który – po ukończeniu budowy – „zepnie” te dwie ulice obiektem o nowoczesnej architekturze.

Centrum komunikacyjne Grudziądza nabierze bardziej wielkomiejskiego „sznytu”, gdyż istniejący tu wcześniej bar, kramy z warzywami i niezbyt nowoczesny parking wyglądały raczej prowincjonalnie…

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT  

„Rośnie” Inkubator Przedsiębiorczości u zbiegu ul. Toruńskiej i al. 23 Stycznia w Grudziądzu.
A tak wyglądały elewacje modernizowanych aktualnie kamienic przy al. 23 Stycznia jeszcze latem 2022 roku, podczas XXX Zjazdu Kawalerzystów II RP. Nie przynosiły zaszczytu Grudziądzowi podczas międzynarodowych imprez… Dziś budynki te odmienia całkowicie termomodernizacja.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ocieplone, odnowione. Efekt coraz lepszy. O ile korzystniej prezentuje się ciąg kamienic przy al. 23 Stycznia w Grudziądzu! (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu