Piosenki Anny German dla naszych mam (ZDJĘCIA)

W teatrze zabrzmiały dziś najpiękniejsze piosenki Anny German. W koncercie „Dziękuję, mamo” wystąpili Teresa Chodyna i Edmund Otremba. I znów publiczność gorąco przyjęła naszych, grudziądzkich wokalistów.

Edmund Otremba i Teresa Chodyna na scenie grudziądzkiego teatru, w koncercie „Dziękuję, mamo”.

Kto pamiętał poprzedni koncert w teatrze (we wrześniu 2019 roku) z piosenkami niezapomnianej Anny German, był mile zaskoczony, że pojawiło się w dzisiejszym programie kilka nowych utworów, których wówczas nie było. Poza tym – co urozmaiciło występ – duet wokalny Teresa Chodyna i Edmund Otremba wspólnie wykonał piosenki o matce.

Konferansjerkę udanie poprowadził Edmund Otremba, wprowadzając w sobotni wieczór odpowiedni nastrój. Program koncertu i piękne piosenki dedykowane były wszystkim mamom z okazji ich święta.   

Koncert przygotowała Agencja Artystyczna DINO. Zgodnie z obietnicą, w cenie biletu była płyta CD – „Człowieczy los” z piosenkami z repertuaru Anny German w wykonaniu Teresy Chodyny lub płyta z najpiękniejszymi duetami polskich wykonawców – ” Pozwolił nam los” w interpretacji Teresy Chodyny i Edmunda Otremby.

(marz)

Teresa Chodyna zaśpiewała piosenki Anny German.
A tak prezentowali się Edmund Otremba i Teresa Chodyna w poprzednich koncertach.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Piosenki Anny German dla naszych mam (ZDJĘCIA)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu