Pl. Niepodległości i część ul. Mickiewicza wyłączone z ruchu od 8 czerwca, a miejsca parkingowe od 9 czerwca

Zbliża się Jarmark Spichrzowy, co oznacza, że niektóre ulice zostaną zajęte. Od 8 czerwca – Plac Niepodległości i część ul. Mickiewicza, a od 9 czerwca – miejsca parkingowe na ul. Mickiewicza. Od 10 czerwca nie wjedziemy na ul. Królowej Jadwigi. 

Ta część ul. Mickiewicza (od ul. Sienkiewicza do Groblowej) zamknięta będzie od 8 czerwca do godzin rannych 13 czerwca. FOT. MARYLA RZESZUT

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu, w związku XX Ogólnopolskim Nadwiślańskim Jarmarkiem Staroci planowanym na 10 – 12 czerwca,  od 8 czerwca w godzinach popołudniowych zamknięty został przejazd przez Plac Niepodległości i przez ulicę Mickiewicza – na odcinku od ulicy Sienkiewicza do  Groblowej. Ruch pojazdów przekierowany zostanie na ciąg ulicy Groblowej.

Ponadto 9 czerwca w godzinach popołudniowych z możliwości zatrzymania się pojazdów wyłączone zostaną miejsca parkingowe w ciągu ulicy Mickiewicza, na odcinku od ulicy Szewskiej do Groblowej. Wyłączenie parkingu związane jest z przemarszem parady, planowanym na 10 czerwca.

Ponadto od 10 czerwca z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie możliwość wjazdu na ulicę Królowej Jadwigi.

Zmiany w stałej organizacji ruchu mają charakter tymczasowy. Obowiązują do godzin porannych, 13 czerwca.

Za wszelkie utrudnienia Zarząd Dróg Miejskich przeprasza.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pl. Niepodległości i część ul. Mickiewicza wyłączone z ruchu od 8 czerwca, a miejsca parkingowe od 9 czerwca

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu