Ponad 20 tysięcy osób zwiedziło Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu przez pierwszy rok działalności. Urodziny atrakcyjnej, nowoczesnej placówki (zdjęcia)

Na „roczek” ta atrakcyjna placówka przygotowała dla grudziądzan i turystów ciekawe wykłady, warsztaty i bezpłatne zwiedzanie wystaw. Był też urodzinowy tort!

Wśród wielu gości był prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, który pokroił tort. Złożył dyrekcji i wszystkim pracownikom Muzeum gratulacje i życzenia dalszej, pomyślnej działalności w promowaniu historii i kultury Grudziądza.

Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu należy do najchętniej odwiedzanych obiektów. Przez dwa dni świętowało „roczek” istnienia. 

Wielu przyszło w czasie, gdy serwowany był pyszny, urodzinowy tort i mieli okazję go skosztować.

Porównując czas poprzedzający pandemię covidu do obecnego, znacznie wrosła liczba zwiedzających Muzeum Handlu Wiślanego FLIS. Aż o około 30 procent. I zainteresowanie wciąż rośnie! Właśnie to nowe Muzeum stało się jedną z najbardziej atrakcyjnych wizytówek Grudziądza.

Od otwarcia Muzeum FLIS tylko do końca 2022 roku odwiedziło tę placówkę 10 500 osób czyli średnio 2 tysiące zwiedzających miesięcznie. W sumie przez rok istnienia zwiedziło to muzeum ponad 20 tysięcy osób z Grudziądza i przyjezdnych.

Muzeum Handlu Wiślanego FLIS to oddział Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ponad 20 tysięcy osób zwiedziło Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu przez pierwszy rok działalności. Urodziny atrakcyjnej, nowoczesnej placówki (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu