Potężny transformator przewieziony został nocą ulicami Grudziądza na budowę elektrowni gazowo-parowej. Ekipy techniczne profesjonalnie przygotowały bezpieczną trasę (zdjęcia)

Żeby transformator bezpiecznie dowieźć na budowę elektrowni gazowo-parowej, trzeba było wcześniej przygotować ulice i skrzyżowania do przemieszczenia się ponadnormatywnego pojazdu.

Ekipy techniczne przygotowują skrzyżowanie ul. Bydgoskiej i Chełmińskiej w Grudziądzu do przejazdu ponadnormatywnego pojazdu.

Wstrzymane zostały tramwaje na linii nr 2. Zabezpieczono trakcje elektryczne. Transformator bezpiecznie został przetransportowany do bloku gazowo-parowego CCGT w Grudziądzu.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Potężny transformator przewieziony został nocą ulicami Grudziądza na budowę elektrowni gazowo-parowej. Ekipy techniczne profesjonalnie przygotowały bezpieczną trasę (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu