Powiosłujecie? Wakacyjna atrakcja – spływ kajakowy dookoła jeziora Rudnickiego. Ruszyły zapisy

Spływ potrwa dwie godziny. Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zaprasza zaprasza do udziału w imprezie rekreacyjnej  „Kajakiem dookoła Rudnika” w niedzielę, 7 sierpnia. Już można się zapisać.

Trasa liczy 7 km, czas spływu – około dwóch godzin. W tym czasie przewodnik pokaże uczestnikom najciekawsze atrakcje jeziora Rudnickiego Wielkiego: miejsca lęgowe ptactwa, rzadkie okazy roślin wodnych, najgłębsze miejsce w akwenie. Opowie o zatopionym samolocie Luftwaffe.

Początek spływu o godz. 10.00 na Plaży Miejskiej, przed wypożyczalnią sprzętu pływającego.

Wpisowe to 15 zł od osoby. Uczestnik ma zapewnione: kajak, opiekę ratowników WOPR, kamizelkę, półlitrową butelkę wody i baton regeneracyjny.

Jak można się zapisać?

Pod tel. 56- 46 123 18 lub  bezpośrednio w biurze Informacji Turystycznej. W „uwagach” trzeba wpisać imię i nazwisko uczestnika spływu.

Kto planuje zarezerwować kajak trzyosobowy, rower wodny lub łódkę powinien skontaktować się wcześniej z biurem IT.

Liczbę miejsc ogranicza ilość sprzętu pływającego. Do dyspozycji uczestników jest: 25 kajaków dwuosobowych, dwa kajaki trzyosobowe, 10 rowerów wodnych i trzy łodzie.

Zrezygnować można do 4 sierpnia. Po tym terminie wpłata nie będzie zwracana. W razie niepogody ratownik WOPR zdecyduje, czy można bezpiecznie płynąć czy nie.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Powiosłujecie? Wakacyjna atrakcja – spływ kajakowy dookoła jeziora Rudnickiego. Ruszyły zapisy

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu