Sezon kulturalny 2023/24 w Grudziądzu rozpoczęty w rytmach… meksykańskich! Śpiewała Alejandrina Vázquez, grała orkiestra Marka Czekały

Hola Mexico! Muzyczna, gorąca fiesta na inaugurację sezonu i otwarcie wystawy prac Józefa Mrotka – to atrakcyjny, niedzielny wieczór  w teatrze.

Sopranistka Alejandrina Vázquez – gwiazda z Meksyku pięknie wykonała m.in. słynną „Granadę”, tango „Por una cabeza”  i arię Adeli po hiszpańsku…  

Grał niezawodny Zespół Kameralny Orkiestry Symfoników Bydgoskich pod dyrekcją Marka Czekały a konferansjerkę poprowadziła Emilia Czekała.

W przerwie koncertu odbył się wernisaż – w foyer teatru wyeksponowane zostały obrazy popularnego, grudziądzkiego artysty plastyka Józefa Mrotka.

(marz)

Nowy sezon kulturalny 2023/24 w Grudziądzu otworzył Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza wraz z Anną Janosz, dyrektor CK Teatr.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Sezon kulturalny 2023/24 w Grudziądzu rozpoczęty w rytmach… meksykańskich! Śpiewała Alejandrina Vázquez, grała orkiestra Marka Czekały

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu