Teresa Werner wystąpi w Grudziądzu 6 listopada. Informuje fanów: ukazał się mój kalendarz na 2023 rok! (Zdjęcia)

Piękna piosenkarka ze Śląska ma swoich wielbicieli w całej Polsce. Także w Grudziądzu publiczność na jej koncertach zawsze dopisuje. Jak będzie 6 listopada w teatrze – przekonamy się. Dodatkowym magnesem jest możliwość zdobycia plakatu Teresy Werner z kalendarzem na 2023 rok.

Teresa Werner podczas koncertu w Ząbkowicach Śląskich (9 października). Kolejne koncerty dała: 14 października w Kartuzach, 15 października w Kwidzynie, 16 października w Obornikach a 21 października wystąpi w Obornikach. Koncertuje codziennie lub co kilka dni.

W swoim najnowszym wpisie na portalu społecznościowym Teresa Werner informuje: – Kochani! Mam dla Was wspaniałą informację🙂! W związku z tym, że pojawiało się mnóstwo zapytań, czy w tym roku również ukaże się nowa edycja kalendarza na przyszły rok, to już dzisiaj pragnę Wam go zaprezentować! Do zdobycia na moich najbliższych koncertach! 🙂 Do miłego zobaczenia! ❤

W grudziądzkim teatrze koncert Teresy Werner rozpocznie się o godz. 16.00.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Teresa Werner wystąpi w Grudziądzu 6 listopada. Informuje fanów: ukazał się mój kalendarz na 2023 rok! (Zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu