Tłumnie przyszli grudziądzanie na piknik wojskowy żołnierzy NATO i zrobili sobie mnóstwo fotek. Pokaz sprzętu militarnego odbył się przy Wojskowych Zakładach Uzbrojenia (zdjęcia)

Prezentację sprzętu wojskowego zorganizowało Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych i prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

Mieszkańcy, zwłaszcza najmłodsi zrobili sobie mnóstwo pamiątkowych zdjęć przy sprzęcie, z żołnierzami wojsk sojuszniczych NATO.
Pokaz odbył się przy okazji ćwiczeń DRAGON-24 STEADFAST DEFENDER-24. Żołnierze z różnych państw NATO chętnie pomagali dzieciom i młodzieży wejść na sprzęt, a nawet do środka i wykonać pamiątkowe fotki. Piknik trwał od godz. 11.00 a około godz. 15.30 odjeżdżały ostatnie pojazdy.

Było co oglądać! Nie publikujemy zdjęć pojazdów wojskowych, których było wiele i które były masowo oblegane przez grudziądzan. Są ćwiczenia wojskowe NATO i takie zdjęcia nie są wskazane. Żołnierze z różnych państw bardzo życzliwie przyjęli mieszkańców na pokazie. Służyli informacją i pomocą. Są świetnie wyszkoleni i oby nigdy nie musieli tych umiejętności wykazywać w wojnie… Silne wojska NATO powinny odstraszać potencjalnego agresora.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Tłumnie przyszli grudziądzanie na piknik wojskowy żołnierzy NATO i zrobili sobie mnóstwo fotek. Pokaz sprzętu militarnego odbył się przy Wojskowych Zakładach Uzbrojenia (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu