Trwa postępowanie przetargowe na wykonawcę basenu przy szkole na Strzemięcinie w Grudziądzu. Otwarcie ofert nastąpi 18 kwietnia.

Pieniądze na budowę są zapewnione. Grudziądzcy radni na sesji przyjęli uchwałę o emisji obligacji, co pozwoli – jeśli zajdzie taka konieczność – dołożyć brakującą kwotę do budowy bardzo potrzebnej pływalni na Strzemięcinie.

Władze miejskie zapewniały, że ten basen powstanie. I wbrew pesymistom, którzy wróżyli, że „basen odpływa” i go na Strzemięcinie nie będzie, jednak zostanie wybudowany.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza potwierdza: – Budowa przyszkolnej pływalni na osiedlu Strzemięcin to jedna z priorytetowych inwestycji, jaką zamierzamy zrealizować. Zapewnione jest jej finansowanie i mam nadzieję, że 18 kwietnia w przetargu wyłoniony zostanie odpowiedni wykonawca, który dobrze i planowo wykona tę wyczekiwaną inwestycję.  

Zobaczcie na wizualizacjach jak będzie wyglądać basen na Strzemięcinie w Grudziądzu, przy Zespole Szkół Ogólnokształcących.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Trwa postępowanie przetargowe na wykonawcę basenu przy szkole na Strzemięcinie w Grudziądzu. Otwarcie ofert nastąpi 18 kwietnia.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu