Tu można pograć w szachy, warcaby, chińczyka i piłkarzyki. Kącik rekreacyjny na Strzemięcinie – gotowy

Od najmłodszych do najstarszych mieszkańców już przyciąga kącik rekreacyjny, w którym można pograć w szachy, chińczyka lub piłkarzyki. Można pospacerować i zrelaksować się w przyjemnym otoczeniu. Gdzie? Na Strzemięcinie!

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zrealizował projekt w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. To kącik rekreacyjny „od juniora do seniora”. Są ławki, stoliki, tablice edukacyjne, stojaki na rowery i kosze na śmieci. Można tu pograć w chińczyka, szachy, warcaby czy piłkarzyki. Są stojaki na rowery.

O takie miejsce rekreacji zabiegali sami mieszkańcy osiedla Strzemięcin, w ramach GBO 2022. MORiW zadbał, aby kącik powstał.  

Jest to jedno z takich miejsc, w którym dobrze czują się i najmłodsi mieszkańcy, i młodzież, i dorośli, i seniorzy.

 (marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Tu można pograć w szachy, warcaby, chińczyka i piłkarzyki. Kącik rekreacyjny na Strzemięcinie – gotowy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu