Ulica Klasztorna zamknięta dla ruchu od 25 lipca do odwołania. Będą remontować torowisko

Od 25 lipca wyłączona zostanie z ruchu wszelkich pojazdów ulica Klasztorna! Powód? Ekipy rozpoczną prace remontowe torowiska tramwajowego.

Ulica Klasztorna od dziś (25 lipca) będzie zamknięta dla ruchu.

Objazd dla pojazdów wyjeżdżających z obszaru Starego Miasta od strony ulicy Pańskiej poprowadzono ulicą Szkolną w kierunku ulicy Szewskiej (obowiązywać będzie skrzyżowanie równorzędne) oraz w kierunku ulicy Mickiewicza i wyjazdowi do ulicy Groblowej.

Zmiany w stałej organizacji ruchu mają charakter tymczasowy i obowiązują do odwołania.

(marz)

Fot. Maryla Rzeszut

Remontowane będzie torowisko tramwajowe na ul. Klasztornej.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ulica Klasztorna zamknięta dla ruchu od 25 lipca do odwołania. Będą remontować torowisko

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu