Ulicę Spichrzową w Grudziądzu zdobią kwiaty i drzewka. Niepowtarzalny klimat i urok w zabytkowym zakątku Starówki (Zdjęcia)

Już przed miesiącem posadzono na ul. Spichrzowej około 700 sztuk kwiatów. Gdy się ociepliło, rozkwitają w całej pełni i dopiero teraz stają się piękną ozdobą jednej z najładniejszych ulic w Grudziądzu.

Prawie 11 tysięcy sztuk kwiatów ozdobiło Ogród Botaniczny w Grudziądzu, liczne rabaty i donice w mieście. Są to głównie bratki, stokrotki, hiacynty, tulipany i inne rośliny cebulowe oraz trawy i drzewka.

W Grudziądzu zaplanowano także letnie nasadzenia. Na ulicę Spichrzową przeznaczy się około 400 sztuk kwiatów letnich, a w pozostałe miejsca w mieście około 30 tysięcy sztuk.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ulicę Spichrzową w Grudziądzu zdobią kwiaty i drzewka. Niepowtarzalny klimat i urok w zabytkowym zakątku Starówki (Zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu