Uroczystość na grudziądzkim Rynku z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – kulminacja obchodów (zdjęcia)

Grudziądzanie licznie przybyli na obchody narodowego święta. Chętnie uczestniczyli w wydarzeniach towarzyszących. Budujące, że do obchodów włączyło się dużo młodzieży grudziądzkich szkół. Żołnierze zadbali o ceremoniał wojskowy i godną oprawę uroczystości na Rynku. Przemawiał Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Wśród uczestników była m.in. Karola Skowrońska, honorowa obywatelka Grudziądza, oficerowie Wojska Polskiego, grudziądzcy radni i mieszkańcy miasta. Delegacje władz miejskich, stowarzyszeń, organizacji i placówek oświatowych złożyły wieńce i wiązanki kwiatów pod pomnikiem Żołnierza Polskiego.

FOT. ANETTE

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Uroczystość na grudziądzkim Rynku z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – kulminacja obchodów (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu