V Fado Festiwal – w piątek i sobotę. Królować będzie nastrojowa muzyka z Portugalii

Nie na dziedzińcu Muzeum, a w teatrze odbędzie się 1 i 2 lipca V Fado Festiwal w Grudziądzu. W piątek i sobotę zaprezentują się wspaniali wykonawcy muzyki rodem z Portugalii.

V Fado Festiwal w Grudziądzu – tym razem na scenie teatru.

Niezwykła, niepowtarzalna muzyka fado, rodem z Portugalii, królować będzie w Grudziądzu przez dwa dni.

Na scenie teatru, pierwszego dnia pojawią się tacy wykonawcy jak:  Maria Emilia, Rodrigo Costa Felix,  Cuca Roseta, Marcelo Rebelo da Costa, Ricardo Ribeiro.

Drugiego dnia pojawią się na scenie:  Dorota Miśkiewicz, Magdalena Lechowska, Poema Flamenco, Carminho. Za gwiazdę festiwalu uważa się Carminho. Szkoda, że nie dotrze na festiwal Gisela João, przewidziana pierwotnie w sobotnim koncercie, ale i tak festiwal zapowiada się atrakcyjnie.

Tradycyjnie już, festiwal poprowadzi Marcin Kydryński. Organizatorzy przewidują lampkę portugalskiego wina dla każdego. Początek festiwalowych koncertów w piątek i sobotę o godz. 18.30.  

Bilety kosztują za 1 dzień – 175 zł, za 2 dzień – 200 zł, a karnet dwudniowy – 320 zł. Bilety i karnety dostępne są w kawiarni Fado Cafe oraz na kupbilecik.pl

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

V Fado Festiwal – w piątek i sobotę. Królować będzie nastrojowa muzyka z Portugalii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu