Udana impreza „Kultura w rytmie sportu” w Grudziądzu. Na scenie w marinie Marcin Hakiel rozpoczął występy od nauki tańca (zdjęcia, wideo)   

Jak tańczyli grudziądzanie pod kierunkiem mistrza Hakiela? Dali radę! Najpierw były pląsy w rytmach latynoamerykańskich. Później dzieci uczyły się „chicken dance”. Zobaczcie wideo!

Marcin Hakiel porwał do tańca sporą grupkę grudziądzan.

Na scenę weszli chętni do nauki tańca towarzyskiego. Głównie panie i dzieci. Marcin Hakiel natychmiast rozruszał grupę i świetnie instruował jak wykonywać kroki i jak poruszać się do rytmu muzyki.

Tancerki ze szkoły tańca Marcina Hakiela uczyły też dzieci wesołego „chicken dance”. Młodzi grudziądzanie dostali gorące brawa. A najbardziej atrakcyjny był popis tańca przez samego mistrza z partnerką…

8 października (niedziela) o godz. 17.00 zaplanowany był koncert SARSY. Od godz. 14.00 do 19.00 przewidziane są atrakcje dla dzieci: dmuchańce, skoki na batucie, cukrowa wata itp. Przypominano o dużych środkach unijnych, które pozwoliły na realizację bardzo ważnych inwestycji w Grudziądzu i okolicy. To była impreza zorganizowana i sfinansowana przez marszałka województwa Piotra Całbeckiego.

TEKST, FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Udana impreza „Kultura w rytmie sportu” w Grudziądzu. Na scenie w marinie Marcin Hakiel rozpoczął występy od nauki tańca (zdjęcia, wideo)   

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu