Wiktor Dyduła z zespołem koncertował na Rynku w piątek a w sobotę wystąpią Magda Steczkowska i Varius Manx (zdjęcia)

Sobota, 10 grudnia to ostatni dzień Jarmarku św. Mikołaja. 9 grudnia już wystąpili Wiktor Dyduła i Michał Szczygieł znani z The Voice of Poland a dziś wieczorem na scenie: Zbigniew Kulwicki, Magda Steczkowska i Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Wokalista Wiktor Dyduła z zespołem wystąpił wieczorem na Rynku w Grudziądzu a 10 grudnia na Jarmarku św. Mikołaja od godz. 10.00 do 16.00 – Latająca Giełda Płyt Winylowych, zaś wieczorem: o godz. 17.00Zbigniew Kulwicki z repertuarem „Od Presleya do Cohena”, o godz. 18.00 – Magda Steczkowska – „Kolędy i pastorałki” oraz o godz. 19.00 – Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

Jak było na koncercie Wiktora Dyduły – zobaczcie na zdjęciach!

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wiktor Dyduła z zespołem koncertował na Rynku w piątek a w sobotę wystąpią Magda Steczkowska i Varius Manx (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu