Zbigniew Kulwicki przypomniał przeboje Presleya, Cohena, Sinatry. A publiczność śpiewała z nim i tańczyła! (zdjęcia, wideo)

To był już finał Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu! W sobotni wieczór (10 grudnia) na Rynku wystąpił Zbigniew Kulwicki – aktor, reżyser, śpiewak (baryton) z teatru w Grudziądzu .👨‍🎤

Wykonał przeboje Elvisa Presleya, Leonarda Cohena, Franka Sinatry... Publiczność biła brawo, śpiewała wraz z wokalistą a niektórzy sobie nawet na Rynku potańczyli. 💃🕺 Nasz grudziądzki wykonawca dał koncert bardzo dobry, wokalnie nic nie ustępował gwiazdom ⭐️🌟piątkowego i sobotniego wieczoru a może nawet śpiewał lepiej… A że jest aktorem, potrafił odpowiednio interpretować – i „zagrać”, ubrany w czarną skórę – słynne hity legendarnych piosenkarzy. W wersji Zbigniewa Kulwickiego zabrzmiały naprawdę dobrze.

TEKST, ZDJĘCIA I WIDEO: Maryla Rzeszut

Świąteczny nastrój na Rynku w Grudziądzu: ludzie tańczą, bawią się a śpiewa Zbigniew Kulwicki.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zbigniew Kulwicki przypomniał przeboje Presleya, Cohena, Sinatry. A publiczność śpiewała z nim i tańczyła! (zdjęcia, wideo)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu