Zmotoryzowany Mikołaj zrobił furorę na Rynku w Grudziądzu! Kto ma pamiątkową fotkę na motocyklu? (Zdjęcia)

Mikołaj – i to nie jeden – był atrakcją rozpoczęcia jarmarku na Rynku w Grudziądzu. Wielkie wrażenie zrobił ten, który przyjechał odlotowym motocyklem z przyczepą świątecznie udekorowaną. Wszystkie dzieci chciały sobie na tej maszynie zrobić zdjęcie!

Powstała na Rynku kolejka do sfotografowania się w takim niezwykłym pojeździe. Mikołaj pilnował, żeby maluchy (i trochę większe dzieci) bezpiecznie mogły pozować do zdjęć.

Jarmark św. Mikołaja w Grudziądzu trwa do 10 grudnia i będą jeszcze inne atrakcje.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zmotoryzowany Mikołaj zrobił furorę na Rynku w Grudziądzu! Kto ma pamiątkową fotkę na motocyklu? (Zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu