6 lutego (wtorek) w marinie grudziądzanie rozmawiać będą z prezydentem Maciejem Glamowskim o miejskiej komunikacji. Gorący temat!

Prezydent Grudziądza zmienił w tym roku formułę spotkań z mieszkańcami. Nie są to już spotkania osiedlowe a tematyczne, w ramach cyklu „Porozmawiajmy o mieście”. Przyjść może każdy niezależnie od tego, na jakim osiedlu mieszka.

FOT. MARYLA RZESZUT

Pierwsze takie spotkanie już się odbyło 16 stycznia. Dyskutowano o inwestycjach drogowych. Grudziądzanie sygnalizowali, gdzie – według nich – należy pilnie remontować ulice. Zgłaszali ciekawe propozycje.

O tym, że warto przychodzić na takie spotkania, przekonała się mieszkanka z okolicy ul. Froehlicha. Po zgłoszeniu przez nią konieczności utwardzenia tej ulicy, miejskie służby przyznały jej rację i rozpoczęły tam prace drogowe. Nawierzchnia ul. Froehlicha zostanie utwardzona. – Jestem wdzięczny za konstruktywne głosy mieszkańców, które pozwalają nam aktywnie pomagać grudziądzanom i poprawiać jakość życia w mieście – komentuje sprawę Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. –  Jestem otwarty na uwagi i potrzeby mieszkańców, bo razem tworzymy lepsze miasto!

Kolejne spotkania z prezydentem Grudziądza w marinie:

6 lutego (wtorek) o godzinie 18.00 rozpocznie się rozmowa z mieszkańcami na tematy związane z komunikacją miejską.

20 lutego tematem będzie sport, 5 marca kultura, 19 marca zieleń miejska, a 2 kwietnia –  edukacja. Wszystkie spotkania odbywać się będą w grudziądzkiej marinie przy ul. Portowej. Wstęp wolny.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

6 lutego (wtorek) w marinie grudziądzanie rozmawiać będą z prezydentem Maciejem Glamowskim o miejskiej komunikacji. Gorący temat!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu