Częściej jeździ autobus linii „11” (do Delfina) i sezonowy „R” do Rudnika. Na prośbę działkowiczów i plażowiczów!

Wydział Komunikacji Miejskiej grudziądzkiego Ratusza informuje, że od 𝗹𝗶𝗽𝗰𝗮, na prośbę działkowiczów i w reakcji na duży ruch na plażę MORiW, zwiększy częstotliwość kursowania linii autobusowej nr „11” oraz wydłuży jej trasę do przystanku 𝗥𝘂𝗱𝗻𝗶𝗸 / 𝗣𝗹𝗮𝘇̇𝗮 𝗗𝗲𝗹𝗳𝗶𝗻.

Nowy rozkład linii nr 11 dostępny na stronie: https://transport.grudziadz.pl/…/2022/06/11-01-07-2022.p

Trasa linii nr 11: a𝗹. 𝟮𝟯 𝗦𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮, 𝗼𝘀. 𝗟𝗼𝘁𝗻𝗶𝘀𝗸𝗼, 𝘂𝗹. 𝗠𝗶ł𝗼𝗹𝗲𝘀́𝗻𝗮 (przystanki przy 𝗥𝗢𝗗),  𝗥𝘂𝗱𝗻𝗶𝗸 (𝗣𝗹𝗮𝘇̇𝗮 𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗸𝗮), Rudnik Plaża Delfin, 𝘂𝗹. 𝗣𝗼ł𝘂𝗱𝗻𝗶𝗼𝘄𝗮,  𝗼𝘀. 𝗦𝘁𝗿𝘇𝗲𝗺𝗶𝗲̨𝗰𝗶𝗻.

Linia „R” kursuje codziennie

Od poniedziałku (27 czerwca), sezonowa linia „R” nad jezioro Rudnickie kursuje już codziennie.

Trasa linii „R”:  a𝗹. 𝟮𝟯 𝗦𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮,  𝗼𝘀. 𝗞𝗮𝘄𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗶 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷,  𝗼𝘀. 𝗞opernika (przez 𝘂𝗹. 𝗞𝗮𝗹𝗶𝗻𝗸𝗼𝘄𝗮̨),  𝗼𝘀. 𝗦𝘁𝗿𝘇𝗲𝗺𝗶𝗲̨𝗰𝗶𝗻,  𝘂𝗹. 𝗣𝗼ł𝘂𝗱𝗻𝗶𝗼𝘄𝗮,  𝗥𝘂𝗱𝗻𝗶𝗸 (𝗣𝗹𝗮𝘇̇𝗮 𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗸𝗮),  𝗥𝘂𝗱𝗻𝗶𝗸 (𝗣𝗹𝗮𝘇̇𝗮 𝗗𝗲𝗹𝗳𝗶𝗻)

Zaktualizowany rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej Wydziału Komunikacji Miejskiej grudziądzkiego Ratusza. Szczegółowy rozkład: Rozkłady jazdy

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Częściej jeździ autobus linii „11” (do Delfina) i sezonowy „R” do Rudnika. Na prośbę działkowiczów i plażowiczów!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu