Do 17 listopada lokatorzy mieszkań komunalnych mogą zgłaszać projekty, na które przeznacza się łącznie 1 milion złotych! Pieniądze czekają w MPGN…

To już 3. edycja Budżetu Lokatorskiego w budynkach MPGN  w Grudziądzu. Mieszkańcy mogą zgłosić takie zadania jak: remont, wykonanie małej architektury, zmodernizowanie części budynku lub podwórka, zagospodarowanie części wspólnych.

Na jedno zadanie można przeznaczyć maksymalnie 20 tysięcy złotych. Cała pula w budżecie lokatorskim to 1 milion złotych. Zakwalifikowane do realizacji zadania będą wykonane w 2024 roku.  

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. w Grudziądzu zachęca lokatorów do udziału w tej akcji. Warto zgłosić swój projekt, by lepiej i ładniej się mieszkało i przy tym podwyższyć stan techniczny budynków.

Na propozycje lokatorów MPGN czeka do 17 listopada. Zgłoszenia na budzetlokatorski@mpgn.pl

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Do 17 listopada lokatorzy mieszkań komunalnych mogą zgłaszać projekty, na które przeznacza się łącznie 1 milion złotych! Pieniądze czekają w MPGN…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu