Dodatkowa, miejska linia autobusowa nr 16 do Galerii Grudziądzkiej uruchomiona będzie od 1 września! Jest rozkład jazdy  

„Szesnastka” kursować będzie na trasie przez osiedla: Mniszek, Rządz, Strzemięcin, Kopernika, Kawalerii Polskiej do Galerii Grudziądzkiej.

Wielu mieszkańców ucieszy ta wiadomość, bowiem potrzebę dojazdu autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji do Galerii Grudziądzkiej zgłaszano m.in. na spotkaniach z prezydentem Maciejem Glamowskim. Postulat ten jest realizowany.

Godziny kursowania zostały przyjęte z uwzględnieniem czasu rozpoczęcia zajęć w placówkach oświatowych na trasie przejazdu autobusów linii nr 16. Dlatego pierwszy kurs ustalono na godz. 7.30.  

Kursy kończące uwzględnią godziny zakończenia pracy punktów handlowych oraz umożliwią dojazd osobom pracującym na zmianach nocnych.

Częstotliwość kursowania autobusów wynosi 1 godzinę i 30 minut i będzie szczegółowo analizowana w trakcie funkcjonowania. Możliwe będą korekty. Inwestycje mieszkaniowe prowadzone przy ul. Konarskiego, będą miały wpływ na rozwój linii.

Wydział Komunikacji Miejskiej grudziądzkiego Ratusza zachęca pasażerów do korzystania już za miesiąc z nowej linii 16 i zgłaszania swoich uwag.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dodatkowa, miejska linia autobusowa nr 16 do Galerii Grudziądzkiej uruchomiona będzie od 1 września! Jest rozkład jazdy  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu