16 stycznia w marinie rozmawiamy z prezydentem o drogach – remontowanych i całkiem nowych. Początek spotkania o godz. 18.00

„Porozmawiajmy o mieście!” to hasło nowego cyklu spotkań z Maciejem Glamowskim, prezydentem Grudziądza. We wtorek pierwsze z nich.

FOT. MARYLA RZESZUT

O modernizacji grudziądzkich ulic i budowaniu nowych a także rond będzie można porozmawiać w marinie. Zadać pytanie, wyrazić swój pogląd. Sygnały od mieszkańców pomagają planować remonty. Wraz z prezydentem Grudziądza na spotkanie wybierają się pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu.

Początek otwartego spotkania w marinie 16 stycznia o godz. 18.00. Wstęp wolny.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

16 stycznia w marinie rozmawiamy z prezydentem o drogach – remontowanych i całkiem nowych. Początek spotkania o godz. 18.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu