Macie na osiedlu problem? Zgłoście! Prezydent Grudziądza spotka się 20 września (wtorek) z mieszkańcami Owczarek w Szkole Podstawowej nr 4  

W czasie wakacji można było porozmawiać z prezydentem Grudziądza podczas spotkań przy kawie na Górze Zamkowej i Rynku. Od wtorku rozpoczynają się w szkołach spotkania prezydenta Macieja Glamowskiego z mieszkańcami.   

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza: – Serdecznie zapraszam mieszkańców na wtorkowe spotkanie. FOT. MARYLA RZESZUT

Kontynuowane są spotkania prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego z mieszkańcami. 20 września (wtorek) prezydent zawita do Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jaśminowej 2, gdzie porozmawia z mieszkańcami osiedla Owczarki. Przede wszystkim o sprawach, którymi żyją w swojej dzielnicy, ale i o problemach dotyczących całego miasta.

Kolejne spotkanie odbędzie się 25 października w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Mikołaja z Ryńska 6, gdzie prezydent Maciej Glamowski zaprasza mieszkańców osiedli Kuntersztyn i Tuszewo.

Warto wykorzystać okazję na zgłoszenia swojego problemu prezydentowi miasta. W spotkaniach uczestniczą szefowie instytucji miejskich i wydziałów ratusza. Często można od ręki uzyskać odpowiedź. Spotkania rozpoczną się o godz. 18.00.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Macie na osiedlu problem? Zgłoście! Prezydent Grudziądza spotka się 20 września (wtorek) z mieszkańcami Owczarek w Szkole Podstawowej nr 4  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu