Letnia linia autobusowa T grudziądzkiego MZK kursuje z al. 23 Stycznia na plażę Tarpno (zdjęcia)

Linia sezonowa nad jezioro Tarpieńskie w Grudziądzu ruszyła 1 czerwca. Nie zapominajcie, że autobusem MZK w Grudziądzu możecie szybko dojechać na nową, śliczną plażę Tarpno!

Autobus T kursuje na trasie: plaża Tarpno – al. 23 Stycznia.

Wstęp na plażę MORiW w Tarpnie jest bezpłatny (tak jak na miejską w Rudniku) i na miejscu można wypożyczać sprzęt pływający: kajaki i  rowery wodne. Jest boisko do siatkówki i wydzielone miejsce na ognisko. Działa bar, można wypić kawę, zjeść deser lodowy, gofra czy inne przekąski.

I trzeba przestrzegać regulaminu, żeby było komfortowo dla wszystkich: palaczom wydzielono specjalne miejsce na palarnię! Nie brudzimy piasku petami! Kultura obowiązuje! To nowa, czysta plaża i niech taka zostanie jak najdłużej.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Letnia linia autobusowa T grudziądzkiego MZK kursuje z al. 23 Stycznia na plażę Tarpno (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu