Mieszkańcy osiedli Kuntersztyn i Tuszewo! Prezydent Grudziądza zaprasza na spotkanie już 7 listopada w Szkole Podstawowej nr 16

Każdy problem można zgłosić prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu i jego urzędnikom na wtorkowym, otwartym spotkaniu.

Sprawy, którymi żyją mieszkańcy osiedli Kuntersztyn i  Tuszewo poruszone zostaną 7 listopada w SP nr 16. Tradycyjnie, najpierw prezydent Grudziądza Maciej Glamowski przedstawi plany i inwestycje dotyczące całego miasta a następnie poinformuje, co już jest realizowane i co będzie na obu osiedlach.

Początek spotkania – 7 listopada (wtorek) w Szkole Podstawowej nr 16 o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Następne spotkanie z prezydentem Grudziądza zaplanowano na 21 listopada (wtorek) w Centrum Kształcenia Ustawicznego, gdzie omawiane będą sprawy dotyczące mieszkańców Starego Miasta.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mieszkańcy osiedli Kuntersztyn i Tuszewo! Prezydent Grudziądza zaprasza na spotkanie już 7 listopada w Szkole Podstawowej nr 16

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu