Grudziądzanie pytają, dlaczego ul. Rybacka nie jest jeszcze oddana do użytku po gruntownej modernizacji? Trzeba czekać na dokumentację odbiorową

Wygląda na to, że wszystkie prace zostały zakończone. Kierowcy chcieliby już jeździć tą drogą w centrum miasta i niecierpliwią się widząc całkowicie wyremontowaną ulicę.

Rzeczywiście prace na ulicy Rybackiej są ukończone. Trzeba jeszcze tylko poczekać na oddanie jej do użytku, gdyż wykonawca przygotowuje dokumentację odbiorową. W najbliższych dniach wszystko powinno być sfinalizowane.

Wiceprezydent Grudziądza Szymon Gurbin podczas sesji Rady Miejskiej wyraził nadzieję: – Spodziewamy się, że do 1 grudnia ulica Rybacka będzie oddana do użytku.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzanie pytają, dlaczego ul. Rybacka nie jest jeszcze oddana do użytku po gruntownej modernizacji? Trzeba czekać na dokumentację odbiorową

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu