Na pierwszą w tym roku kawę i piknik prezydent Grudziądza zaprasza mieszkańców 16 marca do SP nr 4. Wystąpią podopieczni Macieja Gburczyka i przedszkolaki  

W sobotę od godz. 11.00 do 13.00 w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Jaśminowej 2C (osiedle Owczarki) odbędzie się piknik integracyjny dla mieszkańców połączony z otwarciem Niepublicznego Leśnego Żłobka „Sikorka”.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski chętnie porozmawia z mieszkańcami przy kawie. Takie spotkania już się sprawdziły, grudziądzanie chętnie przychodzą by podyskutować, zgłosić swój pomysł a czasem powspominać. Jest to dobra okazja aby przedstawić prezydentowi swoje zdanie na różne tematy dotyczące miasta, osiedla, ulicy.

Wśród atrakcji na pikniku: występy artystyczne podopiecznych Macieja Gburczyka, występy przedszkolaków, kącik piłkarski Olimpii Grudziądz, stoisko GKM, warsztaty z Centrum Edukacji Ekologicznej, animacje z Biblioteką Miejską.
Z myślą o miłośnikach motoryzacji przygotowano wystawę samochodów grudziądzkiego Automobilklubu.

Dla wszystkich będzie bezpłatna wata cukrowa.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na pierwszą w tym roku kawę i piknik prezydent Grudziądza zaprasza mieszkańców 16 marca do SP nr 4. Wystąpią podopieczni Macieja Gburczyka i przedszkolaki  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu