Nowe przystanki autobusowe przy ul. Konstytucji 3 Maja/Centrum Opieki nad Zwierzętami! Już od 4 sierpnia. Na prośby pasażerów

Miejski Zakład Komunikacji w Grudziądzu spełnia oczekiwania działkowców i miłośników zwierząt. Od 4 sierpnia (𝗰𝘇𝘄𝗮𝗿𝘁𝗲𝗸) do użytku zostaną oddane dwa nowe przystanki „na żądanie” przy ul. Konstytucji 3 Maja/COZ (w obie strony), dla linii autobusowych: 10, 17, 21 i N. Sprawdźcie, gdzie są.

Przystanki usytuowane są w ciągu 𝗗𝗿𝗼𝗴𝗶 𝗞𝗿𝗮𝗷𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗻𝗿 𝟱𝟱, u zbiegu ulic 𝗞𝗼𝗻𝘀𝘁𝘆𝘁𝘂𝗰𝗷𝗶 𝟯 𝗠𝗮𝗷𝗮 𝗶 𝗥𝗮𝘁𝗮𝗷𝗮.

To odpowiedź miejskiego przewoźnika na prośby działkowców i osób chcących odwiedzać Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Stąd nazwa przystanków.

𝗟𝗶𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗷𝗲𝘇̇𝗱𝘇̇𝗮𝗷𝗮̨𝗰𝗲 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 ten 𝗽𝗿𝘇𝘆𝘀𝘁𝗮𝗻𝗲𝗸: nr 10, 17, 21 i N.

Linia autobusowa nr 19 z racji przebiegu trasy przez ul. Rataja nie będzie zatrzymywać się na tych przystankach. Może jednak to się zmieni. MZK informuje, że trwają nadal uzgodnienia i ustalanie możliwości lokalizacji przystanków w ciągu ul. Rataja, aby autobusy mogły zatrzymywać się także w tej okolicy.

(marz)

Gdzie dokładnie są te przystanki, sprawdźcie na zdjęciach i mapce:

To przystanek przy ul. Konstytucji 3 Maja pod estakadą.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nowe przystanki autobusowe przy ul. Konstytucji 3 Maja/Centrum Opieki nad Zwierzętami! Już od 4 sierpnia. Na prośby pasażerów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu