O sporcie rozmawiać będzie prezydent Grudziądza Maciej Glamowski z mieszkańcami na spotkaniu 20 lutego w marinie. Start o godz. 18.00

O sytuacji grudziądzkich klubów, rozwoju różnych dyscyplin sportowych w mieście, warunkach dopingowania zawodników przez kibiców – będą we wtorek dyskutować grudziądzanie z prezydentem.

Dotychczas prezydent Grudziądza odbył 26 spotkań z mieszkańcami. W nowej formule, w marinie już za nami są spotkania 16 stycznia i 6 lutego.

Najbliższe odbędzie się 20 lutego (wtorek) w marinie przy ul. Portowej o godz. 18.00. Tematem będzie SPORT. Wstęp wolny.

Kolejne spotkania z prezydentem Grudziądza: 5 marca na temat kultury, 19 marca – o zieleni miejskiej,  2 kwietnia –  o edukacji.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

O sporcie rozmawiać będzie prezydent Grudziądza Maciej Glamowski z mieszkańcami na spotkaniu 20 lutego w marinie. Start o godz. 18.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu