Otwarte spotkanie z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim w „dwudziestce” na Rządzu już 28 lutego (wtorek)

Pierwsze w tym roku osiedlowe spotkanie mieszkańców z prezydentem Grudziądza odbędzie się 28 lutego (wtorek) o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 20 przy ul. Jana III Sobieskiego 12 na osiedlu Rządz.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza zaprasza mieszkańców Rządza na spotkanie w SP nr 20.

Tradycyjnie przedstawione zostaną najważniejsze sprawy miasta, zwłaszcza prowadzone i planowane inwestycje. Mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się jakie są plany co do ich osiedla – Rządza i na jakim etapie znajduje się realizacja projektów.

Jest to dobra okazja do zadawania pytań prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu lub zgłaszania ważnych problemów.

Tak jak poprzednio spotkanie będzie transmitowane w mediach społecznościowych, zatem każdy może się „podłączyć” i w nim wziąć udział.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Otwarte spotkanie z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim w „dwudziestce” na Rządzu już 28 lutego (wtorek)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu