Plażowe gry zespołowe już w nowym roku przy „dwudziestce” na Rządzu. Powstało boisko! Kosztowało 160 tysięcy zł.  

Jeszcze w tym roku zakończyła się budowa wielofunkcyjnego boiska piaszczystego przy Szkole Podstawowej nr 20. Powstało w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Jest to jeden ze zwycięskich projektów w edycji GBO 2023. Boisko posłuży do uprawiania plażowych odmian siatkówki, piłki ręcznej i piłki nożnej. Koszt budowy boiska nieco przekracza 160 tysięcy złotych.

Propozycję tę poparło najwięcej mieszkańców osiedla Rządz. Projekt otrzymał 317 głosów i zajął pierwsze miejsce na liście zadań zgłoszonych w okręgu nr 9 w Grudziądzu.

Dzięki budowie boiska mieszkańcy Rządza i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 już mają kolejny obiekt do uprawiania sportu i rekreacji. Będzie tu można rozwijać coraz bardziej popularne i lubiane sporty plażowe.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Plażowe gry zespołowe już w nowym roku przy „dwudziestce” na Rządzu. Powstało boisko! Kosztowało 160 tysięcy zł.  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu