„Porozmawiajmy o mieście” – to nowy cykl spotkań prezydenta Grudziądza z mieszkańcami. Pierwsze w tym roku – o drogach – już 16 stycznia w marinie

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski nie rezygnuje z otwartych spotkań z mieszkańcami. Odbywać się będą cyklicznie w marinie o godzinie 18.00. Pierwsze z nich już 16 stycznia (wtorek).

Podczas dotychczasowych spotkań z prezydentem Grudziądza mieszkańcy najczęściej poruszali temat remontów dróg. Tak więc na początek wznowionych w tym roku spotkań tematem będą grudziądzkie ulice: ich remonty, koszty i kolejność modernizacji oraz sprawy związane z infrastrukturą drogową. W spotkaniu w marinie wezmą udział przedstawiciele Zarządu Dróg Miejskich, którzy od ręki będą wyjaśniać kwestie remontów dróg oraz odpowiadać na pytania.  

– Mam nadzieję, że uczestnicy spotkania chętnie podzielą się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami, a także obawami związanymi z tym obszarem działalności miasta – mówił Maciej Glamowski. – Jestem ciekaw opinii grudziądzan o drogach i innych ważnych sferach życia miasta. Zależy mi też, aby jednostki dbające o Grudziądz wiedziały, z jakimi problemami borykają się na co dzień mieszkańcy.

Spotkanie w marinie warto wykorzystać do przedstawienia przez mieszkańców swoich ocen, uwag oraz uzyskanie ważnych informacji o modernizacji dróg.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Porozmawiajmy o mieście” – to nowy cykl spotkań prezydenta Grudziądza z mieszkańcami. Pierwsze w tym roku – o drogach – już 16 stycznia w marinie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu