Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski podczas jazdy tramwajem będzie rozmawiać z mieszkańcami. Pierwszy taki kurs 9 lutego

Regularne spotkania prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego z mieszkańcami w szkołach niedługo wrócą. A na początek, 9 lutego będzie można prezydentowi zadać pytanie i porozmawiać z nim w… tramwaju!

To nowa formuła kontaktu prezydenta z mieszkańcami. Obliczona na informacje i sygnały od pasażerów miejskiej komunikacji, ale nie tylko. Każdy może zostawić swój samochód i wsiąść do tramwaju lub autobusu miejskiego, by spotkać się z prezydentem Grudziądza.

– Staram się możliwie często spotykać z mieszkańcami i z nimi rozmawiać. To jedyny sposób, by dowiedzieć się jakie są ich oczekiwania i jak mógłbym na nie odpowiedzieć – deklaruje prezydent Grudziądza Maciej Glamowski zapraszając mieszkańców na spotkanie w tramwaju. – Pojedziemy „dwójką” ulicami naszego miasta już 9 lutego. Wyruszymy tramwajem z pętli w Tarpnie o godz. 16.01. Następnie 27 marca taki przejazd z mieszkańcami odbędzie się autobusem linii nr 19 o godz. 15.53 z alei 23 Stycznia do Mniszka. Będą to pierwsze spotkania z grudziądzanami w takiej formule.

A tradycyjne, otwarte spotkanie z prezydentem Grudziądza zaplanowane jest na 28 lutego.

(marz)

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza w tramwaju Moderus Beta podczas przejazdu technicznego. 9 lutego pojedzie regularnym kursem z pasażerami.
Pierwsze spotkanie w tramwaju mieszkańców z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim rozpocznie się kursem na pętli w Tarpnie 9 lutego o godz. 16.01. FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski podczas jazdy tramwajem będzie rozmawiać z mieszkańcami. Pierwszy taki kurs 9 lutego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu